Direksiyon - Vites - Tavan Kaplama

Direksiyon Kaplama

Deri direksiyon yenileme İtalya´da ithal ettiğimiz kalite standartlarına uygun birinci sınıf deriler ile yapılmaktadır. Aracınızın direksiyonu deri kullanılarak orjinaline en uygun şekilde firmamız tarafından kaplanmaktadır. Kaplama işlemi için aracınızı firmamızın döşeme bölümüne aldıktan sonra direksiyonu titizlikle söküp deri kaplama işlemini başlatıyoruz. Bu işlem tamamen el işçiliğine dayalıdır ve yaklaşık 3-4 saat sürmektedir. Bitirdikten sonra yerine montajladığımız direksiyon için sonraki adım olan dikime geçiyoruz. Bu aşamada işlemi takip edebilirsiniz.

Direksiyon Kaplama Çeşitleri

Orijinal deri, yanlar delikli, isterseniz suni deri, isterseniz hakiki deri, isterseniz alcantra süet seçenekleri mevcuttur. Ayrıca farklı renklere sahip malzeme de kullanabilmekteyiz.

Garanti ve Maliyet

Uygulamamız 3 sene garantilidir. Bu uygulamanın yaklaşık maliyeti orijinal deri için 400 TL, suni deri için 200 TL, alcantra için 400 TL dir.

Tavan Kumaş Yenilenmesi

Yaz aylarındaki sıcaklardan, su sızıntısından ve kumaşın kimyasal maddeler kullanılarak temizlenmesinden ötürü döşeme altında çürüme meydana gelir ve döşeme kumaşı tavandan sarkmaya başlar. Eğer bu tür bir sorun yaşıyorsanız bizi ziyaret edin. Tavan döşemenizi indirip ana sorunu çözdükten sonra orjinal kumaşın renginde yeni döşeme yaparak kullanacağımız malzeme sayesinde bu tür sorunlar yaşamanızın önüne geçelim. Bu işlemde renk seçenekleri mevcuttur.

Garanti ve Maliyet

Bu işlem 2 yıl garantilidir ve araç modeline göre değişmekle birlikte yaklaşık başlangıç maliyeti 400 TL dir.

Deri körük ve topuz yenileme

Aracınızın vites topuzu vites ve el freni körüğü belirli bir zaman sonra yıpranmaya yırtılmaya başlamaktadır. Her türlü aracın vites topuzu vites körüğü ve el fren körüğü kaplama / onarımı işlemi firmamız tarafından orijinali ile bire bir şekilde veya kendi zevkinize göre kısa bir süre içinde onarılmakta veya değiştirilmektedir.

Garanti ve Maliyet

Bu işlemin başlangıç maliyeti 100 TL dir ve 1 yıl garantilidir.